Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У всіх католицьких церквах світу відбудеться збір пожертв на потреби Святої Землі

Hram groby gospodniogo jerusalem

14 квітня, у Страсну п'ятницю, у всіх католицьких церквах світу відбудеться збір пожертв на потреби Святої Землі. З цієї нагоди префект Конгрегації Східних Церков кардинал Леонардо Сандрі направив пастирям усього світу послання, в якому висловлює глибоку подяку Папи Франциска за цей почин, інформує Радіо Ватикану.
Маленька близькосхідна християнська громада особливо потребує підтримки і близькості всієї Церкви, зазначає кардинал Сандрі, закликаючи християн до щедрості в зборі пожертвувань і постійної молитви про місцевих віруючих: це «зв'язок братства, що об'єднує Вселенську Церкву з Матір'ю-Церквою Єрусалима».
З іншого боку, зазначає єрарх, в наші дні сповідувати християнство на Близькому Сході нелегко, особливо в Іраку, Сирії, Єгипті. У цьому регіоні люди живуть «екуменізмом крові», що неодноразово підкреслював Папа Франциск; вони повинні щодня боротися зі спокусою покинути свої землі або навіть відмовитися від своєї віри. Підтримувати надію в таких обставинах непросто, але дуже важливо.
Кардинал нагадує про наставляння Святішого Отця: має значення не тільки присутність Церкви на Святій Землі, але і підтримка священних місць і святинь. Саме з цією метою збір пожертвувань проводиться в Страсну п'ятницю.