Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Портал JerusCandle.com запустив два віртуальних тури для тих, хто бажає відвідати Святу землю

Index

Портал JerusCandle.com запустив два віртуальних тури для тих, хто бажає, але поки не може фізично відвідати Святу землю. Портал пропонує всім бажаючим пройти хресним шляхом Христа і відвідати храм Гробу Господнього .

Проект «Свічка Єрусалиму» надає можливість побачити святиню своїми очима навіть тим, хто через фінансові причини або через зайнятості поки не може відвідати її фізично,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на СКГ.

У Старому місті Єрусалиму збереглася Via Dоlorosa - дослівно «Шлях страждань», або « Хресна дорога ». Саме тут Господь Ісус Христос ніс хрест на Голгофу.

Тисячі християн йдуть по цій дорозі, щоб з новою силою відчути знайоме одкровення. Всього на цій дорозі чотирнадцять зупинок, дев'ять з них розташовані на вулицях Старого міста, а решта п'ять - на території Храму Гробу Господнього. Сьогодні по ним у формі віртуального туру «Хресна дорога» з молитвою можуть пройти і паломники з України.

Крім «Хресної дороги», віруючі можуть ознайомитися і з іншим віртуальним туром - «Храм Гробу Господнього» , який включає в себе:

- місце, де Ісуса позбавляють одягу;

- місце, де Ісуса прибивають до Хреста;

- місце, де був встановлений Хрест, на якому помер Христос;

- місце, де зробили миропомазання тіла померлого Христа, знятого з Хреста;

- місце положення в труну тіла Ісуса.

Обидва тури зроблені настільки зручно і якісно, що дійсно створюють у глядача ефект присутності. Крім того, в них міститься багато корисної інформації від аудіогіда, який супроводжує вас по запропонованих святих місцях.