Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Тернополі відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно, анімації і телебачення

Images

Покази українських дитячих фільмів, телепередач, кастинги, майстер-класи, зйомки, цікаві зустрічі, флешмоби, презентації, а всього понад тридцять напрямків були представлені в програмі І-го Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно, анімації і телебачення «КіноХвилька», який зорганізували в Тернополі.

Проект реалізували в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії (США), за сприяння Тернопільської міської ради, Державного комітету з питань кіно України, Національної спілки кінематографістів, “Укранімафільму”. Організатори фестивалю — ГО “Творче об’єднання “КіноХвиля” і Громадська спілка “Асоціація регіонального розвитку та міжнародного співробітництва Тернопільщини “Стратегія успіху”.

Свято тривало з 7-го по 9-те квітня в «Палаці кіно» і в Українському домі «Перемога».  Діти від 4-х до 16-ти років мали змогу спробувати себе в ролях телеведучих, познайомилися з улюбленими героями телепередач тернопільських телеканалів, понад 100 юних тернополян взяли участь в кастингу на ролі в повнометражному фільмі Анатолія Матешка «Гаврик». У рамках форуму також розписували писанки і виготовили шестиметрову Великодню листівку з привітаннями воїнам АТО.

Підсумки фестивалю підбили сьогодні, 10-го квітня на прес-конференції в Тернопільській міській раді. Загалом у фестивальні дні на «КіноХвильці» побували більше півтисячі дітей.