Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


ВРЦіРО закликає скасувати вимогу для неприбуткових організацій подавати додатковий фінансовий звіт

2014.12.10 4b uccro christoph schnborn kyiv ukraine irs.in.ua

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає скасувати запроваджену з 2017 року вимогу для неприбуткових організацій подавати додатковий фінансовий звіт за формою, передбаченою для суб’єктів малого підприємництва.
З такою ініціативою Головуючий у ВРЦіРО Михайло Паночко звернувся до Уряду та Верховної Ради, чому передувало обговорення цієї проблематики представниками різних конфесій на засіданні Секретаріату Ради Церков 4 квітня,- повідомляє Християнський портал КІРІОС.
ВРЦіРО вважає, що надмірне та ускладнене податкове звітування для релігійних організації погіршує їх становище та може негативно вплинути на ефективність виконання Церквами і релігійними організаціями вкрай важливих для суспільства функцій. На їх переконання, щорічне заповнення вельми складного та неадаптованого під специфіку неприбуткових організацій фінансового звіту для більшості релігійних організацій, особливо невеличких парафій у сільській місцевості, є непосильною вимогою.
У підсумку, вважає Рада Церков, така новація може обернутися багатьма штрафами та судовими позовами проти релігійних громад, що змусить багатьох із них відмовитися від статусу юридичної особи і діяти без державної реєстрації через надмірний тягар податкової і фінансової звітності.