Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Кияни запустили сервіс поїздок-сюрпризів Україною

94 main ukr

Клієнт вибирає дату поїздки, йому бронюють квитки, хостел або готель, складають гайд по місцях, які варто відвідати. І лише за день до від'їзду повідомляють, куди саме він відправляється.

Так буде працювати сервіс поїздок-сюрпризів по Україні Secret Ticket, який запустили київська журналістка Тетяна Косянчук і дизайнер Сергій Клепик.

Перші поїздки стартують 15 травня.

Людей планують відправляти в не дуже розкручені серед туристів, але варті уваги місця, переважно - в невеликі міста. Кожне з них ініціатори проекту попередньо вивчають, розвідають у місцевих: що варто відвідати і спробувати.

Поки в базі 10 міст. База буде постійно доповнюватися.

Один "секретний квиток" коштує 1190 грн. Якщо їдете в парі або компанією, то кожна наступна особа платить 700 гривень. У травні ціни піднімуться - до 1890 грн за поїздку на одного і 995 грн з кожного наступного учасника при групових поїздках.

У вартість входять квитки на автобус або плацкарт в поїзді (доплативши, можна замовити купе), номер в готелі або хостелі (селять в окремих номерах, а не загальних кімнатах) і гайд по місту.

10% від вартості кожної "секретної поїздки" підуть на організацію подорожей та екскурсій для вихованців дитячих будинків. Влаштовувати їх буде команда Secret Ticket.

Джерело: bzh.life