Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


В Ужгороді презентували книгу "Твіти з Богом"

2005 tweets 380x500

200 запитань-відповідей, наклад – 4 тисячі екземплярів та 5 років роботи – так можна «оцифрувати» видання «Твіти з Богом». Презентація книги відбулася 2 травня в Ужгороді, в греко-католицькій семінарії, за участі автора, отця Мішеля Ремері з Нідерландів. 6 травня автор презентуватиме  свою книжку-бестселер у Києві.

Першу презентацію, організовану Католицьким Медіа-Центром, в Ужгороді відвідали владики УГКЦ єпископ Мілан Шашік, єпископ-помічник Ніл Лущак та чимало зацікавленої молоді.

Незвична структура книги – у вигляді запитань на 140 символів (по типу повідомлень у Твіттері) та коротких відповідей на них на підставі Біблії та вчення Католицької Церкви – зумовлена тривалим спілкуванням автора з молоддю, як молодіжного наставника. Отець Мішель Ремері, як заступник Генерального секретаря Ради єпископських конференцій Європи, відповідальний за роботу з молоддю.

Запитання в цій книзі – це справжні запитання, поставлені молодими людьми. Протягом декількох років молодь збиралася щотижня в церкві автора в Лейдені, Нідерланди (неподалік від Амстердама), щоб обговорити свою віру.