Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Папа Римський проведе аудієнцію з Трампом

Index

24 травня Папа Франциск прийме на аудієнції Президента США Дональда Трампа. Потім політик зустрінеться з кардиналом Держсекретарем П'єтро Пароліном, якого буде супроводжувати секретар з міжнародних відносин Святого Престолу з державами архієпископ Пол Річард Галлахером, повідомили у Залі Печатки Святого Престолу.

Дональд Трамп прибуде до Ватикану в рамках свого першого закордонного візиту, в програмі якого передбачено також участь в саміті "Великої сімки" на Сицилії, відвідування Ізраїлю, Саудівської Аравії і штаб-квартири НАТО в Брюсселі. Під час недавньої, спільної з прем'єр-міністром Італії Паоло Женцілоні прес-конференції, Дональд Трамп згадував про свою зацікавленість в зустрічі з Понтифіком.

Попередник нинішнього глави США, Барак Обама відвідував Ватикан двічі, в 2009 році він зустрівся з Бенедиктом XVI, в 2014 році тут його приймав уже Папа Франциск. Нинішній понтифік у вересні 2015 р здійснив візит до Сполучених Штатів.

Дипломатичні відносини між США і Святим Престолом за історичними мірками налічують небагато часу. Вони були встановлені тільки в 1984 За спогадами американського посла при Святому Престолі Вільяма Вільсона, переговорам на цю тему сприяла зустріч президента Рейгана з Іваном Павлом II. Тоді було заявлено, що принципи, на яких засновані Сполучені Штати, в цілому "паралельні" принципам Святого Престолу.