Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Блаженніший Святослав в Італії очолить заходи з нагоди 15-ї річниці місії та діяльності отців оріоністів в Україні

Index

Заходи з нагоди 15-ї річниці місії та діяльності отців оріоністів в Україні відбудуться в м. Тортона, що на Півночі Італії. Очолить святкування Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

Візит Блаженнішого Святослава до Італії розпочнеться 15 травня. Ввечері о 18:00 він візьме участь в богослужінні з нагоди храмового празника. На наступний день Глава УГКЦ відвідає еремітський монастир Божественного провидіння неподалік Тортона, а о 18:00 очолить Архієрейську Божественну Літургію з нагоди 15-річного ювілею діяльності оріоністів в Україні. Богослужіння відбудеться в santuario Madonna della Guardia м. Тортона. З ним співслужитимуть місцевий єпископ Ауреліо Фуссі та преосвященний владика Діонісій, Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії.

Додамо, що впродовж 15 років отці оріоністи здійснюють своє служіння у Львові, зокрема займаються молоддю і особами з особливими потребами. Їхня спільнота знаходиться в тридцяти країнах світу. У Львові оріоністи мають храм святого Луїджі Оріоне і духовний центр, де провадять активну працю з дітьми та реалізовують багато проектів соціального служіння.

Сам чернечий орден виник на межі XIX-XX століть в Італії. Заснував його римо-католицький священик Луїджі Оріоне (2004 року зарахований до лику святих). Офіційна назва згромадження оріоністів – «Мала справа Божого провидіння». Мету нової чернечої конгрегації блаженний Оріоне визначив словами апостола Павла: «Об’єднати все у Христі».