Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Відбулася VІ Всеукраїнська проща духовенства УГКЦ до Перемишлян

13327517

17 травня 2017 року, відбулася VІ Всеукраїнська проща духовенства УГКЦ до Перемишлян на Львівщині – міста, у якому своє служіння здійснював блаженний священномученик Омелян Ковч – покровитель священнослужителів УГКЦ. Численні душпастирі, які прибули на прощу з території цілої України, процесійно пройшли від храму святого Миколая, в якому служив отець Омелян, до пам’ятника блаженному, де помолилися молебень до блаженного священномученика Омеляна. Після цього був зачитаний укладений ним іспит сумління, а відтак, до присутніх звернувся зі словом Екзарх Одеський і адміністратор Кримський Преосвященний владика Михайло (Бубній).

Після цього у храмі святого Володимира і блаженного священномученика Омеляна розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Високопреосвященний владика Ігор (Возьняк), архиєпископ і митрополит Львівський.

Після прочитання євангельського уривку, до присутніх з проповіддю звернувся Високопреосвященний владика Ігор, який виділив чесноти блаженного Омеляна Ковча та роздумував про суть священичого служіння та виклики, які ставить перед духовним провідником суспільство.

Після Святої Літургії до присутніх звернувся Преосвященний владика Богдан (Манишин), який подякував митрополитові Ігору, присутнім єпископам та священикам за участь у прощі.

Нагадаємо, що 24 квітня 2009 року, блаженний священномученик Омелян Ковч був проголошений покровителем душпастирів УГКЦ, а перша Всеукраїнська проща духовенства до Перемишлян відбулася у 2012 році.