Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Монах планує здобути звання майстра спорту України

Makariy dytka

Троє львівських богатирів готуються до Кубка світу із паверліфтингу, який цими вихідними прийматиме Київ. Серед них – настоятель Унівської лаври УГКЦ Макарій Дутка.

Коли Макарій Дутка переступає поріг спортзалу, змінює рясу духівника на форму для тренувань. У дитинстві він займався спортом. Потім була двадцятирічна перерва, аж доки у монастирі не натрапив на штангу. Спершу вправлявся самотужки. Тепер це робить під наглядом професійного коуча – Павла Зінька.

На Кубку світу прагне здобути звання майстра спорту України. Для цього йому треба буде підняти лежачи 130 кілограмів. Хоча на тренуваннях йому підкорюється і більша вага.

Перед важливими змаганнями він навіть взяв благословення у Блаженнішого Святослава Шевчука.

Макарій Дутка зазначає: «Коли почав займатися спортом ще 4 роки тому в монастирі, якось ніби відкрилося мені друге дихання. Я сказав би, що моє духовне життя якось ще більше пожвавилося. Нова серія в мене в житті відкрилася».


На змаганнях із паверліфтингу за нагороди боротимуться представники щонайменше 14 країн. Львів`яни вирушать до Києва уже цієї п`ятниці, 19 травня - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на zaxid.net