Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Хода за Життя в Польщі: Замислитися про цінність життя кожної людини

Marsz dla zycia poznan 2015 17 1024x576

Хода за життя, яка вже з квітня прямує цілим світом, – це не лише гарні плакати й кольорові кульки, це конкретні люди зі своїми долями, життєвим досвідом і світоглядами.

У Польщі, в Познані, організатори Ходи прагнуть заохотити мешканців країни замислитися про цінність життя кожної людини. Важливо, що, окрім церковних та релігійних структур, захід підтримають відомі видання, зокрема «Nasz Dziennik», Polska Agencja Prasowa та інші,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на КМЦ.

Додатково до Ходи учасники з Познані організували акцію «Пелюшки для малюка»; іще вони збирають канцтовари, потрібні для терапії для дітей з обмеженими можливостями, наприклад, пластилін і креп.

– Цьогорічне гасло має підкреслити, що Хода відстоює життя кожної людини, незалежно від віку, стану здоров'я, статі чи політичних поглядів. Мета маршу – об'єднати всіх, хто хоче будувати «цивілізацію життя», про яку згадує Папа Йоан Павло II, – розповів координатор Ходи Петро Антчак. – Важливо також підтримати найслабших і найменш суспільно захищених осіб, які мають труднощі з реалізацією свого життя, зокрема вагітних жінок із потенційно хворими дітьми чи батьків, які виховують дітей із обмеженими можливостями.

3 червня 2017 року, в Києві відбудеться традиційна хода на захист прав дітей і сім’ї під гаслом: «Сім’я – мати та батько, чоловік та дружина – це майбутнє України!»