Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Міністри оборони України та Литви сьогодні провели переговори

297383

Литва виступає за збільшення чисельності своїх військових інструкторів в Україні. Про це заявив міністр оборони Литви Раймондас Каробліс на зустрічі з главою Міноборони України Степаном Полтораком, який прибув з візитом до Вільнюса.

Каробліс висловив подяку за візит і зазначив, що Литва і надалі буде підтримувати Україну.

"Необхідно продовжувати співробітництво, збільшити чисельність військових інструкторів Литви, які навчають українських військовослужбовців та удосконалити цю роботу. А також розширити міжнародне співробітництво та обмін досвідом щодо напрямку суспільного демократичного контролю Збройних Сил, співпраці на рівні Сил Спеціальних Операцій, кібернетичної безпеки та освітніх програм", - сказав він.

Під час переговорів міністри обговорили розвиток спроможностей кібехзахисту та стратегічних комунікацій, погодили спільні дії у рамках комісії Україна-НАТО на рівні міністрів.

Нагадаємо, що литовські військові спільно з колегами зі США та Канади у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Яворівському полігоні готують українських солдатів, проводят індивідуальні та колективні тренування, навчають плануванню операцій і командуванню відповідно до стандартів НАТО.

Джерело: 112 ua