Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Глава УГКЦ зустрівся з молоддю під час Всеукраїнської прощі до Зарваниці

Index

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час зустрічі з молоддю, яка прибула на щорічну Всеукраїнську прощу до Марійського духовного центру у Зарваниці, 15 липня 2017 року, закликав молодих українців, яка навчається чи працює за кордоном, повертатися в Україну і розбудовувати її.

Говорячи про молодих людей, які їдуть за кордон навчатися, потім залишаються там, Предстоятель нагадав просту істину, що якщо ти є той, хто цураєшся своєї матері, свого дому, не буде тобі добре навіть на краю світу.

Предстоятель відзначив, що радіє, коли українська молодь відкриває для себе і здобуває світ. «Але здобувайте світ для України, для своєї землі, для свого дому. Привезіть додому все те, що ви здобули у світах: знання, досвід, може, навіть кошти, певне розуміння, як розбудовувати свою Україну. Бо сьогодні ваша Батьківщина, ваш дім так вас потребує», – закликав Глава УГКЦ.

«Дорогі наші дівчата і хлопці, в Україні і за кордоном, ми будемо за вас особливо молитися, аби кожен з вас віднайшов своє місце на рідній землі», – запевнив молодих українців Блаженніший Святослав.

Батькам потрібно відкривати гідність особи їх дитини і її поважати. Бо любити дитину означає поважати її. Часто так стається, що батьки прагнуть спроектувати на дитині свої власні життєві плани. Я знаю такого чоловіка, який все життя хотів бути лікарем і ним не став, а заставив бути лікарем свого сина. Не знаю чи це правильне рішення, але вийшло так, що дитина сповнила мрію свого батька.

Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав відповідаючи на запитання молоді в Зарваниці 15 липня.