Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Зарваниці тисячі молодих людей взяли участь у духовно-мистецькій програмі

Index

У ніч проти 16 липня на Співочому полі Зарваниці тисячі молодих людей взяли участь у духовно-мистецькій програмі. Дійство відбулося у євангелізаційно-духовному форматі. Молоді паломники веселилися під музику молодих християнських музикантів України проекту Kerygma Projekt ІІ.

Ведучими програми виступили Роман Демуш та відомий український гурт із Тернополя „Тріода“. Власне, артисти підготували особливий подарунок — прем’єру гімну до Патріарха Йосифа Сліпого „На Сибірі в концтаборі“ в новому аранжуванні.

Цього вечора молодь вітали голови комісій у справах молоді о. Орест Павліський та о. Ростислав Пендюк, а також Преосвященний Володимир Груца, Єпископ-помічник Львівський. Архиєрей, зокрема, сказав, що молодь УГКЦ окрім того, що є "мудрою молоддю", є ще й побожною молоддю і ця побожність в особливий спосіб проявляється на прощі у Зарваниці. Пригадуючи особу Патріарха Йосифа Сліпого, котрого дуже шанував святий Папа Іван-Павло ІІ, Владика закликав молодь за прикладом цих двох подвижників "бажати великого" та прагнути святості.