Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


В УГКЦ відбувся перший тур реабілітації для медичних капеланів

27 07 17 3

З ініціативи представників Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я 23–29 липня відбувся перший тур реабілітації для медичних капеланів, які душпастирюють у військових госпіталях, у відпочинковому комплексі, що на Буковелі.

П’ятнадцать душпастирів завдяки програмі реабілітації мали можливість провести чотири дні і три ночі в Карпатах, де їх духовно провадив о. д-р Олесь Будзяк, ректор Івано-Франківської духовної семінарії.

Крім цього, щодня із священиками працював психолог. Душпастирі, крім всього, мали нагоду відвідати оздоровчі процедури. «Я мав досвід бути капеланом в лікарні й ось зараз у мне є нагода бути духівником цієї реабілітаційної програми. Щодня ми з отцями спільно молилися Літургію, я також виголошував духовні науки, а крім цього, спілкувався приватно з отцями, – розповідає молодий отець-ректор. – Це чудово, що реабілітація складається з духовної частини та  відпочинку. Програма дуже корисна, а для мене це ще й новий душпастирський досвід, адже я працюю із семінаристами, а тут мені випала нагода послужити вже сформованим священикам, які багато пережили».