Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Відбулася проща до родинного села Праведного митрополита Андрея Шептицького

Index

З нагоди 152-ої річниці від дня народження Праведного митрополита Андрея Шептицького відбулася проща монашества до його родинного села Прилбичі,- повідомляє Християнський портал КІРІОС.

Розпочалося паломництво напередодні уродин митрополита Андрея, 28 липня ввечері урочистою Вечірнею, де був присутній владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. В моліннях взяли участь і представники Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського.

Опісля відбулася хода до каплиці-усипальниці родини Шептицьких, де було відслужено Панахиду.

Прочани також мали нагоду послухати про Василіянський Чин св. Йосафата, який відзначає своє 400-ліття історії. У даній презентації брати-студенти Василіянського інституту приготували розповідь про етапи монашого життя Праведного митрополита Андрея, який належав до Василіянського чину

У суботу, 29 липня відбулося Велике водосвяття, Архиєрейська Божественна Літургія та молитва за прославу Праведного митрополита Андрея. Богослужіння очолив владика Ігор Возьняк, Митрополит Львівський.

Завершилось святкування виставою під назвою «У прихистку Божої ласки: мати і син», де висвітлено діалоги з листування між митрополитом Андреєм та його матір’ю.