Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Патріарх УГКЦ подарував копію Галицької чудотворної ікони Матері Божої храму в Дніпрі

Krylos ikona

Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук) подарував копію Галицької чудотворної ікони Матері Божої храму УГКЦ в Дніпрі. Про це він розповів під час прощі до Крилоса, яка відбувалася з 5 до 6 серпня в Крилосі на Івано-Франківщині і зібрала десятки тисяч прочан з різних куточків України та з-закордону.

На завершення прощі Глава УГКЦ звернувся до прочан з проповіддю і поділився тим, що ікону – копію чудотворної Галицбкої, яку отримав тут минулого року в подарунок, вирішив віддати в храм на сході України.

«В кінці минулого року на свято Миколая 19 грудня у Дніпрі ми освячували новий дерев’яний храм, збудований для потреб нашого Карітасу Донецького екзархату, –  розповів Патріарх Святослав. –  Тієї служби, яка допомогла десяткам тисяч людей, які на своєму тілі носять рани війни. І цю ікону – копію ікони чудотворної Галицької окремим декретом я передав на почитання до храму у Дніпрі. Люди там були дуже зворушені і сьогодні відчувають таку особливу духовну силу, духовний зв'язок між Дніпром і Крилосом. То ж нехай наша Мати Божа об’єднує Україну, зшиває схід і захід України разом».