Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Воїни АТО проходили реабілітацію у монастирі села Гошів

9vofj7v6xpa 35cb7

З метою духовного та психологічного відновлення, кращого розуміння самих себе, подолання конфліктів у сім’ї демобілізовані воїни АТО проходили духовно-психологічну реабілітацію в с. Гошеві у жіночому монастирі Сестер Пресвятої Родини,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на zdoroviaugcc.

Колишні військові, серед котрих і жінки-волонтери були з Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей. Реабілітація була організована традиційно Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ і відбувалась з 7 по 13 серпня  2017 р. Впродовж цих днів військові мали змогу набути душевного спокою під час Богослужінь, прийняти св. Таїнство Сповіді та Причастя, відновити фізичні сили завдяки щоденній зарядці, котру проводила одна з військових жінок-реабілітантів, спортивним іграм у волейбол, теніс, бадмінтон, завдяки подорожам дізнатись багато нового про Прикарпаття, зменшити тривогу та напруженість через заняття з арт-терапії, індивідуальним психологічним консультуванням, духовним бесідам та психотерапевтичним групам. Віднайти душевний спокій та гармонію – ось основне бажання захисників. Сама духовна атмосфера, яка присутня в монастирі сприяє цьому.

Особливістю даної реабілітації стало проведення священичим гуртом «Кайрос» з Долини для бійців концерту для реабілітантів.

За цей період учасники реабілітації мали можливість побувати на скелях Довбуша, покататись верхи, відвідати Центр спадщини Вигодської вузькоколійки, побувати на екскурсії у Гошівському монастирі Отців Василіян на Ясній Горі.

Під час останньої зустрічі реабілітанти висловлювали щиру вдячність жертводавцям – українським патріотам громаді м. Рочестер США за час проведений у монастирі, за можливість слухати і чути одне одного в атмосфері молитви, за отримання нових знань про самих себе відновив свій ресурс.