Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Навколо Кельнського собору встановлть кам'яні блоки

Index

Влада німецького Кельна прийняла рішення про встановлення кам'яних блоків навколо Кельнського собору, щоб убезпечити цю міську пам'ятку і відвідувачів від потенційних терористичних атак. Це наслідок терактів в Каталонії, де планували атаку і на знаменитий собор Саграда-Фамілья.

З огляду на досвід терактів в Барселоні, міська влада Кельна і місцева поліція вирішили убезпечити Кельнський собор, перегородивши в'їзд до нього кам'яними бар'єрами. Чотири кам'яних блоки, кожен вагою в сотні кілограм, не дадуть зловмисникам під'їхати до собору. На місці єдиного можливого в'їзду на площу буде постійно чергувати поліцейський автомобіль, також перепинятиме шлях іншим транспортним засобам,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Deutsche Welle

Кам'яні бар'єри являють собою частини веж собору, зняті в ході реконструкції і зберігалися в майстернях біля собору. «Таким чином сам собор захищає своїх відвідувачів», - заявив в середу, 23 серпня, глава кельнської поліції Уве Якоб. Собор, який є головною визначною пам'яткою Кельна, щодня відвідують до 36 тисяч чоловік.

В результаті теракту на пішохідній вулиці Рамбла в центрі Барселони і спроби терористичної атаки в Камбрілсі загинули 14 осіб, ще близько 140 були поранені. За даними поліції, терористи планували атаку на Храм Святого Сімейства (Саграда-Фамілья) в Барселоні, зведений за проектом Антоніо Гауді, і ряд інших визначних пам'яток міста. Цієї атаки не відбулося, тому що терористи в ході випадкового вибуху позбулися всієї своєї вибухівки.