Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Синоду Єпископів УГКЦ представлено звіт про діяльність Патріаршої курії за минулий рік

Vl dzjurax 22

Адміністратор Патріаршої курії владика Богдан (Дзюрах) представив Синоду Єпископів УГКЦ, який  цими днями відбувається у Львові (Брюховичах) звіт про діяльність Патріаршої курії УГКЦ за минулий рік, зокрема утворення нового відділу - соціального служіння.

У коментарі для Департаменту інформації УГКЦ владика Богдан відзначив, що, на його думку, діяльність Патріаршої курії відображає материнське обличчя Церкви, оскільки саме в комісіях, відділах, департаментах, які виконують рішення і волю Глави Церкви і Синоду Єпископів, виявляється турбота не лише про церковну діяльність, а й про долю народу в різних ділянках церковного і суспільного буття..

Саме тому, зазначив Владика Богдан, у звіті звернено увагу на пріоритети як у душпастирстві, так і соціальній місії УГКЦ, яка проявляється з особливою силою в останні роки в умовах неоголошеної війни проти Української Держави.

 

За словами єпископа, члени Синоду висловили побажання, щоб Патріарша курія поширювала свій вплив, свою діяльність за межі України. Бо в силу історії більшість структур УГКЦ концентрують свою увагу на потребах українців в Україні, тому часом обходить  увагою вірних, які живуть на поселеннях, але які також потребують підтримки Церкви.

 

Говорячи про нововведення в Курії, Адміністратор відзначив, що з’явився новий Відділ соціального служіння. Завданням цього відділу є розвивати соціальне служіння на парафіяльному рівні. Бо ж «покликання Церкви полягає не тільки в тому, щоб прославляти Бога в молитві, служити Літургію, проповідувати Боже Слово, але рівно ж щоб служити своїм ближнім ділами милосердя. Без цього Церква не може жити повнотою свого життя» - розповів владика Богдан


Джерело: РІСУ