Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


7 вересня відомі богослови та біблеїсти говоритимуть про перспективи ідеї «Єдиної Помісної Церкви в Україні» в Київському центрі УКУ

Bibliya

На якому фундаменті має будуватись ідея Єдиної Помісної Церкви в Україні? Про це сьогодні, 7 вересня , говоритимуть відомі богослови та біблеїсти в Київському центрі УКУ, , повідомляє ФБ-сторінка події «Біблія про єдність Церкви».

«Все частіше у нашому суспільстві обговорюється ґенеза та перспектива ідеї «Єдиної Помісної Церкви в Україні» та набуття українськими Церквами нового канонічного статусу», — пишуть організатори зустрічі.

«Зважаючи на важливість цієї ідеї для нашого народу, розпочинаємо обговорення тематики Єдиної Церкви, беручи за основу тексти Святого Письма. 

Спробуємо відповісти на запитання: чи існують у Святому Письмі тексти щодо єдності Церкви? Чи існує сьогодні реальна модель майбутньої єдності? На якому фундаменті має будуватись ідея Єдиної Помісної Церкви в Україні — про це будуть міркувати разом експерти та фахівці-богослови з різних конфесій».

Доповідачі:
- Юрій Щурко, священик УГКЦ, завідувач кафедри Біблійних наук УКУ, доктор біблійного богослов’я (Львів);

- Олег Скнарь, священик УПЦ, викладач кафедри біблеїстики Київської духовної академії УПЦ (Київ);

- Сергій Колот, священик УПЦ КП, старший інспектор та викладач Київської богословської академії УПЦ КП, секретар вченої ради, кандидат богословських наук (Київ);

Модератор:
- Ігор Шабан, священик УГКЦ, голова Комісії УГКЦ сприяння єдності християн.

Серед учасників заходу буде ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості прот. Георгій Коваленко, який також представить власні цікаві думки та ідеї щодо перспективи Єдиної Помісної Церкви в Україні.

«…планував просто піти послухати відомих і шанованих мною біблеїстів, — написав у себе в ФБ о.Георгій, — але виявилося, що… треба буде ще й щось сказати. Тож піду почитаю Біблію на ніч і попрошу мудрості у Премудрості».

Початок заходу — о 17:00.