Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Папа Франциск надіслав привітання учасникам Міжнародного екуменічного семінару православної духовності, що відбувається в Бозе

Index

Папа Франциск надіслав привітання учасникам  XXV Міжнародного екуменічного семінару православної духовності, що від 6 до 9 вересня 2017 р. відбувається в екуменічному монастирі в Бозе на півночі Італії, інформує Радіо Ватикану.

Цьогорічна тема звучить: «Дар гостинності», а серед доповідачів – Константинопольський Патріарх Варфоломій І та Александрійський Патріарх Феодор ІІ. Представлення традиції християнського Сходу, навчань Отців, приклад монашества й свідчення про сьогодення православних Церков, покликані допомогти розбудити сумління християн щодо актуальних викликів, пов’язаних з міграцією.

У листі, адресованому на ім’я засновника спільноти в Бозе брата Енцо Б’янкі, Глава Католицької Церкви надсилає свої щирі вітання організаторам та учасникам, й особливими «щирими обіймами миру» прагне обійняти патріархів Вартоломея та Теодора, зазначаючи, що їхня присутність віддає належне цій ініціативі, що відзначає 25-річчя.

«Цьогорічна тема – “Дар гостинності” – є промовистою та актуальною. Це правда, що гостинність є даром. Даром, який ми, насамперед, отримали, бо ми – гості у світі, створеному для нас, який слід оберігати, але в цьому світі ми є приходнями, чужинцями на землі, будучи зарошеними та очікуваними гостями в небі, де перебуває наше громадянство», – пише Папа.