Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


В ЄС створять мережу безкоштовних точок Wi-Fi

Besplatnyj wi fi 1

Європейський Союз виділить 120 мільйонів євро на створення мережі безкоштовних точок Wi-Fi на всій території. Термінали бездротового Інтернету повинні з'явитися в 6-8 тисячах європейських населених пунктів, зокрема в парках, лікарнях, музеях, школах, а також у громадському транспорті.

Муніципалітети та держустанови зможуть в режимі онлайн подавати заявки на виділення коштів у рамках цієї програми. При цьому вони повинні забезпечити роботу терміналів Wi-Fi протягом, щонайменше, трьох років.

За словами комісара ЄС з цифрової економіки Марії Габріель, влада міст і сіл сама визначить, в яких місцях необхідно встановити термінали першочергово. Мета програми - охопити Інтернетом, насамперед, малонаселені регіони.

При цьому використання безкоштовного Інтернету для громадян буде максимально просто, повідомила Габріель. Достатньо буде лише один раз зареєструватися і потім користуватися точками "wifi4eu" по всьому ЄС.

За планами, термінали бездротового Інтернету в рамках програми почнуть працювати в 2018 році.

Раніше соціальна мережа Facebook запустила по всьому світу нову функцію "Знайти Wi-Fi", яка доступна на пристроях з iOS і Android.