Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


СММ ОБСЄ зафіксувала танки сепаратистів на забороненій території

Index

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували, як з тягачів сепаратисти розвантажували шість танків невстановленого типу в районі окупованого села Зернове, яке розташоване за 70 км на південь від Донецька. Про це повідомляється на сайті місії.

В ОБСЄ наголосили, що танки перебували в зоні, де розміщення важкого озброєння і військової техніки заборонено згідно з пунктом 5 Меморандуму від 19 вересня 2014 року.

"Крім танків, команда СММ також бачила приблизно 18 бойових машин піхоти БМП-2, які були оцінені як нові або відремонтовані, і ще 12 вантажівок військового типу. За останні місяці спостерігачі кілька разів зіштовхувалися з обмеженнями їхньої свободи пересування в цьому районі", - додали в прес-службі.

В окупованих районах, за межами відповідних ліній відведення, команда СММ відвідала такі місцях розміщення відведеного озброєння і відзначила наявність шести реактивних систем залпового вогню.

Нагадаємо, раніше спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували так звані навчання сепаратистів в непідконтрольній Києву Горлівці.