Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Незабаром відбудеться зустріч глав урядів України й Канади

Index

Глава українського уряду Володимир Гройсман зустрінеться в Оттаві зі своїм канадським колегою Джастином Трюдо 31 жовтня. Про це повідомили в прес-службі канадського прем'єра.

"Прем'єр-міністр Джастин Трюдо сьогодні оголосив, що 31 жовтня зустрінеться з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом в Оттаві", - йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі сторони обговорять шляхи поглиблення співпраці між Канадою і Україною, у тому числі через торговельні і ділові можливості, створені в рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною.

"Канада і Україна мають довгу історію дружби, створену крізь покоління сімейних зв'язків і спільних цінностей. Я з нетерпінням чекаю на зустріч з прем'єр-міністром Гройсманом, щоб обговорити, як ми можемо співпрацювати разом, щоб побудувати більш процвітаюче і безпечне майбутнє для наших країн", - заявив Трюдо.

Канадський прем'єр також виступив за суверенітет і територіальну цілісність України.

Раніше президент України Петро Порошенко закликав прем'єр-міністра Канади Джастина Трюдо відновити програму, яка надає українським військовим супутникові знімки для спостереження за пересуванням російських військ на Донбасі.