Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


На Аскольдовій Могилі освятили барельєф єпископа Івана Маргітича

22751847

22 жовтня 2017 року, на фасаді церкви Святого Миколая Чудотворця УГКЦ, що на Аскольдовій Могилі, освятили барельєф єпископа Івана Маргітича.

Освячення пам’ятної дошки відбулося після Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії. Разом із архиєреєм служили місцеві священики на чолі з митрофорним протоєреєм Ігорем Онишкевичем, парохом даної парафії, а також священики із Закарпаття о. Василь Носа, о. Петро Кобаль, та о. Юрій Бровдій. На знакову подію разом із душпастирями прибули численні паломники з с. Боржавське, Виноградівського району, Закарпатської області, де народився Владика Іван Маргітич.
Як повідомляє Оранта, пам’ятний барельєф освячено з Благословення владики Йосифа Міляна, за ініціативи пані Ольги Боровик та молільників із Закарпаття. Задум встановлення пам’ятної дошки, втілився у життя завдяки спільній молитві, праці, старанням і пожертвою парафіян та о. Юрія з с. Боржавське й родини Івана та Любові Біляків.

Написала пам’ятний портрет владики художниця Олена Тріщук з Бичкова. Після цього київський скульптор Костянтин Добрянський відтворив усе у гіпсі, а родина Ігоря та Ольги Давидових, як пожертву, відлили у бронзі. Під час торжества з рук Владики Йосифа усі доброчинці були відзначені пам’ятними грамотами.