Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Ватикані анонсували випуск спеціальної поштової марки з нагоди 500-ліття Реформації

Index

Спеціальну поштову марку з нагоди 500-ліття Реформації анонсували у Ватикані. Також Апостольська столиця випускає марку з нагоди 450-ліття св. Франциска Салезького — святого, який опонував поширенню протестантизму.

Обидві марки з’являться в обігу до 23 листопада 2017 р. у рамках філателістично-нумізматичної програми Святого престолу, повідомляє РІСУ. Вони внесені до щойно згаданої програми під номерами 6 і 16.

На марці з нагоди 500-річчя Реформації зображений Розіп’ятий Христос, а обабіч — Мартін Лютер і Філіпп Меланхтон, котрі стоять на колінах. Першого бачимо зі Святим Письмом у руках — джерелом його вчення, а другого — із Авгсбурзьким визнанням віри. За ними — «золотий і позачасовий краєвид міста Віттенберг». Також на марці вміщений напис «500-ліття протестантської реформи 1517–2017». Її вказана ціна становить 1 євро.

Також, згідно з інформацією, яку надають католицькі новинні служби, Святий престол випускає марку номіналом 2,55 євро, присвячену 450-річчю з дня народження о. Франциска Салезького — палкого опонента протестантизму, зокрема кальвінізму.