Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


В Україні близько 60% громадян підтримують ідею розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі

97359

В Україні близько 60% громадян підтримують ідею розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень SOCIS, Київським міжнародним інститутом соціології, соціологічною групою Рейтинг і Центром Разумкова, передає УНІАН.

"Загалом близько 60% населення України підтримують ідею розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі (31,9% повністю підтримують ідею введення миротворців на Донбас, 28,1% - скоріше підтримують, ніж не підтримують), оскільки вважають, що це, можливо, один із шляхів мирного врегулювання цього конфлікту у вигляді сторонньої сили", - повідомив начальник аналітичного відділу Центру Соціс Олександр Чашковський.

У свою чергу, не підтримують введення миротворців на Донбас близько 25% опитаних і ще 15% респондентів не змогли визначитися з позицією щодо цього питання.

Крім того, згідно з результатами соціологічного дослідження, 49,5% респондентів переконані, що після закінчення війни відносини з Росією слід підтримувати на мінімально необхідному рівні, 21,8% висловлюються за те, щоб не підтримувати з Росією ніяких відносин.

Загальнонаціональне соціологічне дослідження було проведене з 28 жовтня по 14 листопада 2017 року

Нагадаємо, українці найбільше стурбовані війною на Донбасі і соціально-економічними проблемами.