Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Всесвітня продовольча програма ООН вирішила призупинити діяльність на Донбасі

Images

Всесвітня продовольча програма ООН вирішила припинити надання продовольства та іншої гуманітарної допомоги жителям України, яких зачепив конфлікт на Донбасі. Про це повідомив представник гуманітарної організації у вівторок, 5 грудня.

За його словами, припинення поставок допомоги на схід України в наступні два місяці відбудеться через брак фінансування ВПП.

За словами спікера, через проблеми з коштами для організації ставало все важче продовжувати реалізовувати свої програми в Україні.

Всесвітня продовольча програма буде продовжувати свою діяльність в обмеженому режимі на сході України як мінімум до середини 2018 року і надалі стежитиме за ситуацією в країні, зазначив спікер ВПП.

Всесвітня продовольча програма є структурним підрозділом Організації Об'єднаних Націй і найбільшої в світі гуманітарною організацією.

Нагадаємо, миротворча місія ООН на Донбасі може з'явитися, але за умови, що її мета буде однією для всіх, а саме: припинити бойові дії, відвести військову техніку і відновити контроль на кордоні.