Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Зарваниці проведуть курс реабілітації для учасників АТО та їхніх родин

29776233 1

Курс реабілітації для учасників АТО, їхніх дружин, чоловіків та дітей проведуть у Марійському духовному центрі в Зарваниці на Тернопільщині 29 січня — 4 лютого 2018 року.

Проживання та харчування надає організатор курсу — УГКЦ.

«Цей реабілітаційний курс буде зорієнтований передусім на психоемоційну сферу його учасників. З чоловіками-бійцями працюватиме капелан, з їхніми дружинами — психолог та арт-терапевт, а з дітьми будуть займатися аніматори та психолог, — розповідає контактна особа із запису на реабілітаційний курс Мар’яна Нищота. — Графік роботи передбачає ранкову Службу Божу, роботу у групах, обід, час для себе — відпочинок, роботу у групах, вечерю».

За її словами, реабілітаційний курс, з огляду на розташування самої Зарваниці, зорієнтований передусім на учасників АТО, які є жителями Тернопільської області. Але приймають також заявки і з інших областей.

«Подібні курси у нас уже відбувалися неодноразово протягом останніх двох років. У них брали участь учасники АТО з Одеси, Запоріжжя, Донецької області, Київщини, Чернігова, Миколаєва — загалом з усієї України, — продовжує Мар’яна Нищота. — Він них надійшли гарні відгуки. Вони розповіли про реабілітацію своїм друзям, знайомим, у тепер уже ті телефонують, аби взяти участь у курсі».

Капеланом, який працюватиме з бійцями — захисниками України, є о. Микола Квич. У курсі 29 січня — 4 лютого можуть взяти участь 60 осіб: бійців АТО, їхніх дружин та дітей.

«Ця реабілітація допомагає бійцю та його дружині адаптуватися до того досвіду, якого вони набули. Вона дає знання того, як їм чинити у тій чи іншій життєвій ситуації», — деталізує Мар’яна Нищота.

Вільні місця для учасників курсу у Зарваниці ще є — охочих долучитися просять телефонувати за вказаним номером.