Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


До Зарваниці повернеться копія ікони Зарваницької Матері Божої

Image

13 січня, у переддень празника Обрізання Господнього та св. Василія Великого, до Марійського духовного центру «Зарваниця» повертається копія ікони Зарваницької Матері Божої. Вірні зустрічатимуть її о 20.00 перед Собором. Відтак, о 22.00 відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк).

Архиєпископ Василій запрошує вірних до Зарваниці на спільну молитву перед коронованою іконою Матері Божої, щоб просити у Бога благословення на Новий 2018 рік.

Пригадуємо, що знакова подія для УГКЦ відбулася 15 жовтня 2017 року у Ватикані. Тоді Святіший Отець Франциск, Папа Римський, благословив корони для чудотворної ікони Матері Божої Зарваницької, що стало актом чергового визнання її у католицькому світі та підтвердженням чудодійної сили.

На урочистій Літургії, яка відбулася на площі святого Петра у Римі, Понтифік молився перед іконою, а відтак вона подорожувала теренами Італії, Європи, об'єднуючи у молитві за Україну тисячі українських заробітчан.