Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Римі відбудеться сьоме вручення відзнаки блаженного священномученика Омеляна Ковча

Images

У Римі, у соборі  Святої Софії (УГКЦ),  27 січня відбудеться сьоме вручення відзнаки блаженного священномученика Омеляна Ковча — греко-католицького священика, послідовника Митрополита Шептицького, який в часи Другої світової рятував євреїв, за що був ув’язнений і загинув в концтаборі Майданек.

Як повідомив РІСУ секретар Синоду єпископів УГКЦ владика Богдан (Дзюрах), відзнаку щорічно вручають за особистий життєвий приклад жертовності та гуманізму, героїчні вчинки у служінні людині та задля примирення і порозуміння між народами.

В знак вдячності за вагомі зусилля у справі встановлення миру та відновлення територіальної цілісності України та за сприяння розвиткові Католицької Церкви в Україні в рамках римських урочистостей буде вручено ікону блаженного священномученика Омеляна Його Еміненції Кардиналу П’єтро Пароліну, ватиканському дипломату, Державному секретарю Святого Престолу.

Участь у заході візьмуть лауреати Відзнаки, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук,  голова Комітету із вшанування пам’яті блаженного священномученика Омеляна Ковча Іван Васюник та інші члени Комітету: владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду єпископів УГКЦ, отець Стефан Батрух, Олександр Богуцький, Данило Лубківський, Микола Кміть.

Наступного дня, 28 січня, о 15:30 відбудеться зустріч вірних УГКЦ зі Святішим Отцем Франциском з нагоди його відвідин Катедрального Собору Святої Софії у Римі.