Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Глава УГКЦ очолив міжконфесійну молитву за єдність усіх християн

Index

21 січня в храмі Святого Василія Великого в Києві Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав очолив міжконфесійну молитву за єдність усіх християн у співслужінні з єпископами та духовенством Римо-Католицької, Православних та Протестантських Церков. Цією молитвою в Україні, як і в усьому світі, розпочався ювілейний 50-й Тиждень молитов за єдність християн.

У молитві взяв участь й Апостольській нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті.

У проповіді архиєпископ Клаудіо Гуджеротті відзначив, що Дух Божий зібрав усіх нас сьогодні ввечері разом, щоб, незважаючи на те, що нас досі роз’єднує, ми могли спільно застановитися і помолитися. «Тема цього тижня молитов за єдність християн походить із певності, що Бог особисто визволяє нас від тих, котрі бажають бачити нас рабами. Ця тема була опрацьована спільнотою християн із Карибів, які століттями переживали гніт колоніалізму. Для них мир, який приніс Христос своєю смертю і воскресінням, власне і є визволенням. Але в який спосіб Христос зробив нас вільними», – зазначив Апостольський нунцій в Україні.

Наприкінці спільної молитви Глава УГКЦ подякував усім представникам конфесій, релігійних спільнот та вірним за участь у Молебні.

Найперше подякував Архиєпископу Клаудіо Гуджеротті, Апостольському нунцію в Україні, за його палке та глибоке слово. «І дякую за те, що ви так чітко сказали сьогодні, що поділ між християнами є гріхом, за який ми спільно повинні каятися», – зауважив Блаженніший Святослав.

Під кінець кожен з представників конфесій прочитав свою молитву. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.