Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Український політв'язень відмовляється від побачень і сподівається на обмін

327792

Український політв'язень, кримчанин Олег Сенцов зателефонував додому з російської в'язниці в Лабитнангі, де відбуває ув'язнення. Про це на своїй сторінці у Facebook написала сестра Сенцова Наталія Каплан.

"Вперше з Лабитнангі зателефонував Олег. Каже, що передача і гроші на рахунок поки не потрібні. Як і раніше відмовляється від побачень. Сказав: "Я чекаю іншого", - написала Каплан.

Вона також додала, що під час телефонної розмови, яка тривала три хвилини, намагалася пояснити Сенцову, що він відноситься до політичних в'язнів, тому процедура обміну полоненими до нього не застосовується.

Олег Сенцов разом з Олександром Кольченком були затримані представниками російських спецслужб у Криму в травні 2014 року за звинуваченням в організації терактів на півострові. У серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою провину не визнали.