Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Каневі духовенство та вірні Київської архиєпархії вшанували Тараса Шевченка

10 03 18 4

10 березня 2018 року, у день відходу у вічність Тараса Шевченка, відбулася щорічна Проща Київської архиєпархії до Тараса на Чернечу гору, що у Каневі. Очолив Паломництво Глава Української Греко-Католицької Церкви, Блаженніший Патріарх Святослав.

У заході взяли участь духовенство та вірні Київської архиєпархії, а зокрема представники Київського, Черкаського, Чернігівського, Білоцерківського, Житомирського, та Вінницького протопресвітерств.

Розпочали вшанування українського пророка Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав.  У своєму слові Патріарх заохотив присутніх вслухатися у голос Божий, який через творчість Кобзаря стає голосом України:


«Просімо у Господа оздоровлення. Зокрема в ті часи, в які нам так важливо мати чутливе сумління, аби вкотре в історії, нам не стало жаль за втрачений шанс». - зазначив глава УГКЦ

По завершенні молитви Патріарх очолив урочистий хід з козацької церкви на Чернечу гору. Відтак на місці поховання Тараса Шевченка  відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника та Панахида за упокій Великого Кобзаря.

Прес-служба Київської архиєпархії