Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Японці досліджуватимуть перспективи виробництва енергії зі сміття

Dc537435a772c352fc93bcd16c64dbca

Японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA) досліджуватиме перспективи виробництва енергії зі сміття в Україні. Про це у вівторок, 13 березня, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Зокрема, представник агентства повідомив про намір провести грунтовне дослідження поводження з відходами в трьох українських містах - у Києві, Харкові і Дніпрі. На основі отриманих результатів будуть визначені перспективи ефективного використання сміття для виробництва енергії.

Своєю чергою Держенергоефективності розробило попередню фінансову модель інвестиційного проекту з переробки 80 тис. т сміття за рік і наступної генерації енергії.

"Потужність станції становитиме 2,3 МВт електроенергії та 1,8 МВт теплової енергії. Обсяг необхідних інвестицій у такий проект становитиме близько 19,4 млн євро, а термін його окупності - шість років", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, відомство працюватиме над можливістю залучення технічної допомоги JICA з розробки техніко-економічного обгрунтування для проекту з виробництва енергії зі сміття.

Нагадаємо, раніше китайці заявили про готовність побудувати Львову завод для переробки сміття. Перед цим китайці також висловлювали бажання побудувати сміттєпереробний завод на Закарпатті.