Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Владика Богдан Дзюрах: Ювілейний рік минув, милосердя має тривати

Vl bogdan dzurah

Днями в м. Києві на площах, на вулицях і в метро столиці з’явилися плакати, присвячені милосердю і солідарності з нужденними та потребуючими. Цей соціальний проект є відгомоном Ювілейного року Божого милосердя і здійснюється стараннями Оргкомітету Ювілейного року в УГКЦ за підтримки Київської міської влади. Він триватиме у м. Києві впродовж усього періоду Великого посту, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан (Дзюрах), який був головою Оргкомітету Ювілейного року, коментуючи проект, наголосив, що «хоч Ювілейний рік минув, милосердя має тривати. Тим більше, тому що в нашій українській дійсності, позначеній стражданнями з приводу війни та численними соціальними проблемами, гостро відчувається потреба співчутливого серця і простягнутої по допомогу руки».

Єпископ висловив вдячність Київській міській державній адміністрації, а зокрема – керівнику Управління з питань реклами КМДА п. О.Г. Смирнову за швидкий і позитивний відгук на пропозицію Церкви та за сприяння в реалізації цього важливого соціального проекту.

«Дуже сподіваємося, що місцева влада інших українських міст теж підхопить цю ініціативу Церкви та дозволить, щоб на вулицях і площах українських міст звучало слово про милосердя і діяльну любов до ближніх з уст цих усім відомих праведників українського та світового рівня», - висловив побажання владика Богдан, зауваживши, що відповідні матеріали вже розіслано до регіонів.