Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Розпочалося паломництво Місіонерів Облатів МН з Делегатури в Україні та Росії до санктуарію реліквій дерева Святого Хреста

1523458803 1523458810

10 квітня розпочалося паломництво Місіонерів Облатів МН з Делегатури в Україні та Росії до санктуарію реліквій дерева Святого Хреста (Польща). Прибули всі облати – священики, брати й семінаристи – які служать в Україні та Росії.

Цього року Польська Провінція Згромадження Місіонерів Облатів відзначає рік Святого Хреста, саме тому всі облати з Провінції, до якої належить також Делегатура в Україні й Росії, були запрошені відвідати санктуарій і вшанувати цінні для кожного християнина реліквії ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС.

У санктуарії облати перебуватимуть кілька днів. Це буде час спільної молитви перед реліквіям Святого Хреста, слухання Божого Слова й розмови на різні теми, які стосуються служіння облатів в Україні та Росії.

Санктуарій реліквій дерева Святого Хреста – найстаріший у Польщі. Щороку сюди прибувають тисячі вірян із різних країн, щоб ушанувати реліквію хреста, на якому помер Господь.