Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Львові відбудеться регіональна зустріч Тезе

16.0413

Вперше спільнота Тезе (Taize) збереться в Україні, а саме у Львові, разом із молоддю з різних країн під час регіональної зустрічі, яка триватиме з 27 квітня по 1 травня 2018 року. Ця зустріч організовується спільними зусиллями локальних храмів, зокрема храмів Львівської Архиєпархії УГКЦ, а також зусиллями влади м. Львова.

Учасники житимуть разом із сім'ями львів'ян, у релігійних спільнотах та школах. На офіційному сайті Тезе вже є попередній розклад зустрічі, повідомляє прес-служба ЛМР.

Згідно із програмою, під час зустрічі у Львові пройдуть ранкові та вечірні молитви, Літургії у різних цервах, зустрічі у малих групках з іншими паломниками, семінари на теми віри, соціального життя, культури та мистецтва. Благословення на проведення регіональної зустрічі Тезе у Львові дали Патріарх УГКЦ Блаженніший Святослав, Предстоятель УПЦ КП Патріарх  Філарет, Архієпископ і Митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.

Щоб гідно організувати цю історичну подію, потрібна допомога кожного, наголошують організатори та запрошують молодь взяти активну участь Taize у Львові!