Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Представник HWPL: Ісламський культурний центр найактивніше в Україні підтримує миротворчу діяльність

16.0415

"Heavenly Culture World Peace Restoration of Light" (HWPL) - південнокорейська Міжнародна миротворча організація вже досить тривалий час співпрацює з ісламськими культурними центрами (ІКЦ) асоціації "Альраїд". Більш того, завідувач відділом ознайомлення з культурою та історією ісламу Тарік Сархан в 2016 році цією організацією був удостоєний високого звання "Посол Миру". Тому не є чимось незвичайним той факт, що в Україні саме на базі ІКЦ та у співпраці з активістами "Альраїд" представники цієї організації проводять заходи (круглі столи, семінари, симпозіуми), тематика яких - мир у всьому світі і припинення воєн, міжрелігійний діалог, боротьба з ксенофобією і расизмом, а також проводяться Діалоги згідно Писання (до речі - вони проводяться в 127 країнах світу, включаючи Південну Корею і Україну).

Ось і минулі вихідні зібрали в ІКЦ столиці представників багатьох церков і релігійних організацій, вчених - релігієзнавців, соціологів, філософів на Міжнародний молодіжний релігійний табір HWPL.

До учасників Міжнародного молодіжного табору з вітальним словом звернувся Муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" шейх Саїд Ісмагілов, висловивши щиру радість від їх присутності в стінах ІКЦ:

Сподіваємося, що цей молодіжний табір за мир буде корисним, і тут пануватиме повага, любов і взаєморозуміння - саме це і є метою цього заходу. Від імені мусульманської спільноти України бажаємо вам плідної роботи та гарних результатів! Нехай Господь благословить усіх людей, що прагнуть до миру, любові і взаємного примирення!


Професор Олександр Саган, віце-президент Всеукраїнської Асоціації релігієзнавців, що представляє Інститут філософії Г.Сковороди НАН України відзначив, що цей Міжнародний молодіжний міжрелігійний табір - подія надзвичайної важливості, оскільки молодь повинна виховуватися на традиціях толерантності, терпимості і взаєморозуміння:

Якщо цього не буде, то завжди залишиться можливість маніпулювати релігійними факторами і посилювати напруженість. Українська асоціація релігієзнавців з моменту свого створення працює над тим, щоб в Україні налагодити міжконфесійний діалог, який на сьогодні, слава Богу, розвивається - і розвивається в декількох формах - це і Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організацій (ВРЦіРО), і Всеукраїнська Рада Релігійних Об'єднань (ВРРО), є ще кілька міжцерковних рад - в межах одного напряму, однієї конфесії; і все це, в принципі, сприяє тому, щоб в Україні не було можливостей маніпулювати релігійним фактором і збільшувати напругу між церквами.

Міжнародний молодіжний табір тривав 14-15 квітня 2018 року.

Інформує Ольга Юрченко кореспондент Живого радіо Воскресіння