Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


До зустрічі Тезе у Львові залишилося менше двох тижнів

Max 20180315180316209

Менше двох тижнів залишилося до регіональної молодіжної зустрічі Тезе у Львові. Вже 27 квітня до міста з’їдеться 3000 паломників з десятка країн Європи, які поселяться у сім’ях місцевих мешканців.

А напередодні, у неділю 22 квітня, буде молитва Тезе для сімей, які прийматимуть паломників у своїх домівках. Ця зустріч розпочнеться о 19.30 у храмі Святої Софії-Премудрості Божої Українського Католицького Університету, що на вул. Козельницькій, 4 (біля Стрийського парку у Львові). Після молитви організатори будуть відповідати на їхні запитання. Всі, хто ще вагається приймати чи не приймати гостей, зможуть вирішити це питання вже після цієї зустрічі.

Як розповіли журналісту РІСУ координатори зустрічі Тарас Косар, працівник Фундації Духовного Відродження УГКЦ, а також брат Жан-Даніель, відповідальний за проведення зустрічі від французької монашої спільноти Тезе, львів’яни останніми днями зголошуються бути господарями досить активно. Ще у неділю, 15 квітня, не було де поселити 800 прочан, а в середу, 18 квітня, є потреба помешкання для 400 осіб.

Організатори сподіваються, що вдасться всіх прибулих розселити в сім’ї, проте, мають і “запасні” варіанти. Однак, звісно, атмосфера сім’ї ‒ це все-таки один із важливих аспектів паломництва Тезе.

Як зазначив Тарас Косар, львів’яни мають певні стереотипи: якщо в квартирі немає євроремонту, то значить туди не можна вести гоcтей з-за кордону. Серед інших стереотипів ‒ що для паломників мають обов’язково бути окремі ліжка чи навіть окрема кімната. Також є переконання, щоб без знань англійської мови з цією молоддю неможливо буде порозумітися. І також люди хвилюються, що паломників треба буде всі ці дні повноцінно годувати і взагалі  ‒ бути з ним увесь день.

Організатори також мають кілька прохань до всіх мешканців міста. Вони пов’язані з прибуттям, пересуванням Львовом та поверненням паломників Тезе додому.

Першого дня, 27 квітня, навколо території велотреку “СКА”, буде перекрито рух. Адже сюди прибуватимуть автобуси з організованими групами паломників, а також автівки приймаючих сімей. Рух буде ускладнений протягом цілого дня.

Схожа ситуація буде й у день від’їзду, 1 травня. Після великої спільної для всіх молитви у вівторок всі роз’їжджатимуться по своїх містах та країнах.