Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Владика Йосиф Мілян зустрівся із керівництвом та представниками міжнародної організації Internews

%d0%b2%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d0%b8%d0%ba%d0%b0 %d0%99%d0%be%d1%81%d0%b8%d1%84 %d0%9c%d1%96%d0%bb%d1%8f%d0%bd

26 квітня 2018 року, Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії зустрівся із керівництвом та представниками міжнародної організації Internews та ГО Інтерньюз-Україна.

Під час зустрічі Архиєрей подякував їм за сприяння та організацію навчання медійної грамотності священиків Київської архиєпархії. Владика також вручив подячні грамоти, в яких йдеться зокрема про таке: «Високо ціную Ваше служіння та жертвенність, якими Ви проявляєте любов до правди. Нехай Милосердний Господь щедро винагородить Вас. Вимолюю для Вас потрібних Божих ласк для святості життя». Подяки зокрема отримали; Вейн Шарп, Директор проекту «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк, Наталя Іванів, Менеджер з організаційного розвитку компанії Інтерньюз, Костянтин Квурт, Голова Правління громадської організації «Інтерньюз-Україна», Андрій Кулаков, Директор з програмної діяльності громадської організації «Інтерньюз-Україна».

Окрім цього, владика розповів про життя Української Греко-Католицької Церкви та про дорогу покликання до священства. Єпископ зауважив, що сьогоднішнє суспільство дивиться на Церкву через стереотипи: «Священик в очах сучасного покоління сприймається часто як особа з кадилом у руках, яка просто одягнена в чорний одяг. Церква для молоді буває темною та похмурою. Реальність натомість є інша, адже Богу йдеться про те, щоб ми були щасливі. Тому сьогодні докладаємо чимало зусиль, щоб показати яскраві сторони Церкви та духовенства. Підтвердженням цього є щорічні формаційні курси для священиків Київської архиєапархії, які нещодавно провадили разом із вами. Тому за це щиро дякуємо і сподіваємося на дальшу співпрацю», – зазначив Владика.

На згадку про зустріч архиєрей залишив ікону Пресвятої Богородиці, щоб за її заступництвом гідно нести покликання дароване Богом.