Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Блаженніший Святослав освятив приміщення Патріаршого адміністративного центру УГКЦ в Києві

Img 0208

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав освятив та відкрив вчора, 7 травня 2018 року, приміщення Патріаршого адміністративного центру УГКЦ в Києві.

 «Ми сьогодні переживаємо без перебільшення історичну хвилину. Цю хвилину можна порівняти лише з подією освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві п’ять років тому», – наголосив Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав пригадав, який дивний Божий задум. «П’ять років тому ми святкували 1025-річчя Хрещення Руси-України. І освятили Патріарший собор. Цього року ми святкуємо 1030 років Руси-України. І тут, на берегах сивого Дніпра, ми освячуємо Патріарший адміністративний центр, який справді стає серцем усієї Української Греко-Католицької Церкви в Україні і на поселеннях. У людей є збіги обставин, а у віруючих людей є Божий задум. І через ці події, обставини, осіб, яких Господь тут зібрав, Він намагається нам розкрити, пояснити свій задум», – додав Предстоятель.

На переконання Глави Церкви, так само втілюється в життя задум великого будівничого цього Патріаршого центру – Блаженнішого Любомира. Бо він бачив Патріарший собор і Адміністративний центр як єдине ціле.

Предстоятель розповів, що Церква видає багато листів, декретів, актів, які підписуються: дано в Києві, при Патріаршому соборі Воскресіння Христового. «Багато людей, які читають це, запитують себе, а де ж то дано, де є місце біля Патріаршого собору, де це все народжується і посилається по всій вселеній, де б’ється українське серце. І сьогодні ми можемо сказати, це все діється тут», – сказав Блаженніший Святослав.