Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Зарваниці пройшла 79 сесія Синоду УГКЦ

Synod khva 74 sesiia

2-3 травня 2018 року Божого у Марійському духовному центрі Зарваниця, під головуванням Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава відбулась Сімдесят дев’ята сесія Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви.

У синодальних засіданнях брали участь усі діючі єпископи Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ. На синодальних засіданнях вперше був присутній запрошений єпископ-номінат Петро (Лоза), номінат на єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

Синод на цій сесії опрацьовував низку проектів церковних документів. Зокрема, було розглянуто та прийнято Порадник для сповідників УГКЦ; прийнято на п’ятирічний випробувальний термін Пастирську програму УГКЦ для допомоги людям, котрі пережили перинатальні втрати та теми вишколу духовенства для такого душпастирського служіння; затверджено Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ до вірних, українських політиків та усіх людей доброї волі щодо виборчого процесу в Україні та розглянуто у першому читанні Програму душпастирства покликань до богопосвяченого життя.

Восьмидесяту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви вирішено провести в листопаді 2018 року Божого