Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Вийшов друком черговий номер журналу «Капелан»

32294462 10216923538068664 2036061480398356480 n 280x200

Цими днями вийшов друком черговий номер журналу «Капелан», що є виданням Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Новий випуск ознайомлює читача із соціальним служінням Української Греко-Католицької Церкви в часі війни.

 

У цьому номері журналу «Капелан» розповідають про важливість підтримки родин загиблих військових, про Святвечір родин загиблих військових разом із Блаженнішим Святославом у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві та  діляться історією пані Наталії Дубчак, військовослужбовця з майже 20-річним стажем і мами, яка втратила на війні свого старшого сина.

 

Вже понад чотири роки священики УГКЦ духовно опікуються пораненими військовими та медичними працівниками  військових госпіталів. Отець Віталій Воєца розповідає читачам про нові виклики військово-медичного капеланства, про роль священика в лікарнях та досвід спілкування з військовими і медиками.

 

Чи можливо поєднати військову професію і християнське покликання? Якими є перспективи христ

иянського та військового виховання молоді? На ці питання відповідає військовий капелан УГКЦ отець Ростислав Височан.

 

Електронна версія нового випуску журналу «Капелан» та попередніх номерів доступна на сайті Департаменту військового капеланства