Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Місто Броди велопробігом відкрило «Дні дій» в Україні

6

15 травня весь світ відзначає міжнародний День захисту клімату. Напередодні цієї дати, а саме 12 травня, в рамках «Днів Дій» у Бродах з ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології та у співпраці з Бродівським краєзнавчим музеєм відбувся велопробіг історичними та сакральними стежками міста, який очолив декан Бродівський о. Юрій Біль.

Розпочався захід переглядом першої частини кінофільму «Дім - побачення з планетою», який розповідає про наслідки людської діяльності для спільного нашого дому - Землі.

У своєму слові референт Бюро УГКЦ з питань екології Сокальсько-Жовківської єпархії о. Тарас Дзьоба наголосив, що кожна людина має плекати відповідальне ставлення до світу і його ресурсів, берегти їх, дбаючи про наступні покоління.

Учасники велопробігу їздили містом, відвідуючи історичні та сакральні місця.

Кульмінацією поїздки стала зустріч чудотворної ікони Божої Матері Зарваницької, яку учасники зустріли на в’їзді у місто і провели велоколоною до храму Воздвиження Чесного Хреста.

«Молодь сьогодні довела містянам, що велосипед – чудовий спосіб для пересування і дружній для довкілля», – зазначає організатор акції у Бродах о. Тарас.

Варто зауважити, що це вже другий велопробіг цього року організований Бюро УГКЦ з питань екології на теренах Бродівщини.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології