Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


У Мелітополі освятили новий храм РКЦ

Index

12 травня ординарій Харківсько-Запорізький Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископ Станіслав Широкорадюк освятив у Мелітополі Запорізької області парафіяльний храм Успіння Пресвятої Діви Марії та святого архангела Михаїла, спорудженний зусиллями настоятеля отця Адама Гонсьора CSMA за проектом архітектора А. Шарія. Будівництво тривало з 2007 року, повідомляє "Релігія в Україні".

У месі взяли участь єпископ-емерит Мар’ян Бучек, генеральний настоятель ордену святого архангела Михаїла отець Даріуш Вільк, священики цього згромадження та священики дієцезії. Присутні були також генеральний консул Польщі у Харкові Януш Яблонський і консул Ян Ждановський, представники місцевої влади на чолі з заступницею міського голови Іриною Рудаковою, члени Міжконфесійної ради церков, Товариства польської культури «Полонія» та гості з інших парафій дієцезії.

2006 року було ухвалено постанову про виділення земельної ділянки й затверджено проект будівництва храму. 2007 року розпочалося спорудження. У липні 2009 року почали класти фундамент, який 10 жовтня того року освятив єпископ Мар'ян Бучек. Будівництво храму через брак коштів просувалося повільно, а з початком військових дій на сході України взагалі припинилося. І лише минулого року було відновлено будівельні роботи.