Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


Німеччина допоможе Донбасу: передадуть карети швидкої

38 main

Лікарням Попасної, Світлодарська, Торецькому і Авдіївки будуть безкоштовно передані санітарні автомобілі. Про це у вівторок, 15 травня, УНІАН повідомили в Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Відзначається, що про передачу чотирьох санітарних автомобілів для лікарень уздовж контактної лінії буде оголошено на прес-конференції Діємо разом: партнерство і діалог, яка відбудеться 17 травня.

У конференції візьмуть участь перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, парламентський статс-секретар Марія Флаксбарт і посол Німеччини Ернст Райхель.

"Придбання цих автомобілів і засобів невідкладної медичної допомоги є продовженням нашої великої активної діяльності в Україні", - сказала Флаксбарт, яка здійснить свою першу офіційну поїздку до Києва.

"За допомогою цих автомобілів можна буде транспортувати поранених і хворих у краще обладнані лікарні для подальшого лікування. Таким чином будуть врятовані життя людей", - сказала вона.

На конференції близько 400 експертів обміняються думками щодо досвіду та перспектив співпраці.

Раніше Порошенко запропонував країнам ЄС взяти шефство над містами Донбасу.

Нагадаємо, що USAID дасть $125 млн на розвиток економіки Донбасу. Кошти призначені для Донбасу і "тих навколишніх територій, які відчули на собі вплив російської агресії".