Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


ЄС:Побудований Росією Керченський міст в анексований Крим порушує суверенітет України

43792229 303

Побудований Росією Керченський міст в анексований Крим порушує суверенітет України. Про це йдеться в заяві представника ЄС Майї Косьянчич, опублікованій прес-службою Європейської служби зовнішньої дії у вівторок, 15 травня.

"Російська Федерація побудувала Керченський міст у Криму без згоди України. Це є ще одним порушенням суверенітету і територіальної цілісності України Росією. Будівництво моста направлено на подальшу вимушену інтеграцію незаконно анексованого півострова з Росією і його ізоляцію від України, частиною якої вона є", - йдеться в заяві.

Відзначається, що міст обмежує проходження суден через Керченську протоку до українських портів в Азовському морі.

"Євросоюз продовжує засуджувати незаконну анексію Криму і Севастополя Росією і не визнає це порушення міжнародного права", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 15 травня Росія офіційно відкрила Кримський міст через Керченську протоку. У церемонії взяв участь російський президент Володимир Путін. Автомобільний рух по мосту запустять 16 травня о 5:30 ранку.

Президент України Петро Порошенко заявив, що "Керченський міст обов'язково знадобиться окупантам, коли вони будуть терміново залишати Крим".