Живе радіо
Ave, Maria
Живе in Rock
Жива класика
Laudate Dominum


ФБР почало розслідування про зв'язок Трампа з Росією ще до того як він став президентом

%d1%84%d0%b1%d1%80

За 100 днів до президентської кампанії у США у 2016 році ФБР розпочало таємну операцію, результати якої заклали фундамент розслідування щодо потенційної змови штабу Дональда Трампа з Росією.
Як повідомляє сайт "Канал 24",
 влітку 2016 року, ФБР відправило в Лондон декілька своїх агентів із секретною місією. Завданням розвідників була зустріч із послом Австралії, у якого були докази того, що один із радників Дональда Трампа-молодшого заздалегідь знав про втручання Росії у вибори в США.

"Вищі австралійські чиновники порушили дипломатичний протокол і дозволили послу Олександру Даунеру описати свою зустріч із радником передвиборного штабу Трампа Джорджем Пападопулосом", – йдеться у статті.

Звіт агентів ФБР ліг в основу справи, яка рік тому стала розслідуванням спеціального прокурора Роберта Мюллера про вплив Росії на американські вибори 2016-го року, уточнюють журналісти.

Але тоді невелика група співробітників ФБР знала його лише за кодовою назвою "Ураган перехресного вогню",
– додає видання.

У перші місяці ФБР вело розслідування щодо чотирьох помічників кампанії Трампа: Майкла Флінна, Пола Манафорта, Картера Пейджа та Джорджа Пападопулоса. ФБР хотіло швидко дізнатися, чи впливав російський уряд на кампанію Трампа. Один із варіантів, який розглядався співробітниками бюро – допит членів передвиборного штабу про їхні контактах із Кремлем, зауважується далі.

"За словами двох колишніх співробітників ФБР, це (розмова із помічниками Трампа – "24") обговорювалося, але не було здійснено, тому що допит свідків або запит про надання документів міг зробити розслідування публічним, а саме цього у розпал президентських перегонів спецагенти намагалися уникнути", пояснюють автори публікації.